Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Зміни до Бюджетного кодексу запрацюють із 1 січня

Реклама

Законом України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" від 15.12.2020 р. № 1081-IX передусім визначено розподіл доходів і видатків між місцевими бюджетами.

Зокрема, тепер визначено склад доходів загального фонду бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад, а також видатків що здійснюються з бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад.

Казначейству України за погодженням з Мінфіну надали право залучати на поворотній основі кошти єдиного казначейського рахунка для покриття тимчасових касових розривів загального фонду державного бюджету з дотриманням граничного обсягу дефіциту державного бюджету.

Також встановлено порядок повернення (перерахування) помилково або надміру зарахованих до 1 січня 2021 року податків і зборів та інших доходів до районного бюджету ліквідованого району, територіальні громади якого включені до складу кількох новоутворених районів.

Окрім того, установлено особливості формування та виконання бюджету сільської, селищної, міської територіальної громади та районного бюджету на 2021 рік.

Ознайомтесь зі статтею "Фінальні бухгалтерські справи: закриваємо рік у бюджетній установі" у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН. Для доступу до професійної аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, інших документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішіть оформити заявку на та оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини