Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Оновлять форму звітності про масове скорочення працівників

5.01.2021, 11:05
668
0

Нова форма інформації замінить чинну форму № 4-ПН
Нова форма інформації замінить чинну форму № 4-ПН

Роботодавці зобов'язані своєчасно та в повному обсязі подавати центрам зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання. Інформацію подають не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення держслужбовців відповідно до п. 1 та 11 ч. 1 ст. 87 Закону України "Про державну службу").

Такий обов'язок встановлений п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України "Про зайнятість населення" від 05.07.2012 р. № 5067-VI.

Для цього подавалася форма звітності № 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці" (наказ Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. № 317).

Тепер Мінекономіки пропонує скасувати цю форму та затвердити на її заміну оновлений звіт.

Розроблено проект наказу Мінекономіки "Про затвердження Порядку подання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці".

Фактично оновлена форма інформацію дублює чинну форму № 4-ПН, за виключенням особливостей подання форми інформації у випадку вивільнення держслужбовців.

Швидка допомога бухгалтеру з питань подання звітності - це Liga:Report. Спробуйте онлайн-сервіс та переконайтеся як просто звітувати будь-де та будь-коли. Вигідна ціна для юридичних осіб та жодних доплат за модулі. Замовте доступ вже сьогодні..

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар