Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфін затвердив нову форму декларації про доходи із сумами ЄСВ

5.01.2021, 12:50
4224
0

Окремої звітності із ЄСВ не буде
Окремої звітності із ЄСВ не буде

Із 1 січня 2021 року діють Закони № 115 та № 116, які передбачають єдину звітність про суми утриманого та/або сплаченого ПДФО, а також суми нарахованого ЄСВ. Її подаватимуть щокварталу.

Подати квартальну звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Все це за 28 гривень на місяць. Переконайтеся самі.

Тепер Мінфін наказом від 17.12.2020 р. № 783 вніс зміни до наказу Мінфіну від 02.10.2015 р. № 859, виклавши в новій редакції форму податкової декларації про майновий стан і доходи.

Цей наказ чинний з 1 січня 2021 року, але податкова декларація про майновий стан і доходи у редакції цього наказу подається з 1 січня 2022 року.

Таку декларацію доповнили окремими додатками ЄСВ 1, ЄСВ 2 та ЄСВ 3 та виокремили зобов'язання з ЄСВ в декларації для:

- ФОП, крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування;

- осіб, які провадять незалежну професійну діяльність;

- членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах;

- осіб, які сплачують ЄСВ на умовах договору про добровільну участь у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні.

Також в декларація з'явився додаток КІК "Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначених з частини прибутку контрольованої іноземної компанії". Цього вимагає Закон № 466, за яким платник податку - резидент, який визнається контролюючою особою щодо контрольованої іноземної компанії, зобов'язаний визначити частину прибутку контрольованої іноземної компанії, включити її до загального оподатковуваного доходу та відобразити в річній податковій декларації.

Аналітика від ЛІГА:ЗАКОН, правова підтримка, персональні консультації та подання звітності. Усе це ми об'єднали в комплексному рішенні LIGA360: Бухгалтер для професіоналів своєї справи. Працюйте продуктивно - замовляйте доступ вже сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар