Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд дозволив заповідникам організовувати платні подорожі на ламах, дайвінг та сапсерфінг

6.01.2021, 13:10
374
0

Зміни наберуть чинності з дня офіційного опублікування
Зміни наберуть чинності з дня офіційного опублікування

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 28.12.2020 р. № 1335 вніс зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними установами природно-заповідного фонду.

Зокрема, будуть дозволені (з дотриманням певних умов):

- прогулянка (подорож) за визначеними установою маршрутами на велосипеді, електромобілі, конях, віслюках, верблюдах, ламах з обмеженням максимальної швидкості руху, яка не повинна перевищувати 20 км/год;

- спостереження за природними явищами та об'єктами в місцях та у спосіб (метод), визначений установою;

- подорож за визначеними установою маршрутами на яхті, катання на човнах, катерах, катамаранах, байдарках, водних атракціонах, що буксируються, водних "ах та велосипедах, серфінг, віндсерфінг, кайтсерфінг, сапсерфінг, парасейлінг, вейкбординг, дайвінг.

Новацією став дозвіл на катання на "ах, санках, сноукайтинг, сноубординг, проведення змагань та ігор, тролей, відвідування мотузкового парку, парапланеризм, дельтапланеризм, балунінг.

Передбачено також дозвіл на реалізацію таких товарів як мед, віск, прополіс.

Новими стануть наступні послуги від бюджетних установ природно-заповідного фонду:

- організація урочистих подій та масових заходів (фестивалів, конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів, конкурсів, виставок, святкувань);

- послуги з озеленення територій та ландшафтного планування садиб місцевого населення, підприємств, установ, організацій;

- надання послуг з тимчасового зберігання (охорони) майна, речей відвідувачів установ природно-заповідного фонду;

- використання назви та емблеми установи природно-заповідного фонду;

- розміщення тимчасових споруд торговельного, соціально-культурного, побутового призначення (кіосків, павільйонів), а також пересувних торговельних точок для обслуговування відвідувачів у місцях, визначених установою.

Стежити за змінами в законодавсті ще простіше, ніж раніше. Контролюйте тільки ті норми закону, які цікаві вам. В модулі LIGA360.Smart-сигнали отримуйте сповіщення, які ви встановили в інформаційно-правовій системі ЛІГА:ЗАКОН.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар