Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Прем’єр розповів, з ким радився про введення локдауну та що буде після нього

16.01.2021, 11:00
777
0

Постанова про запровадження карантину "зимових канікул" була ухвалена й оприлюднена ще 9 грудня.
Постанова про запровадження карантину "зимових канікул" була ухвалена й оприлюднена ще 9 грудня.

Глава уряду Денис Шмигаль підкреслив, що під час обговорення, якими будуть карантинні обмеження, були враховані всі побажання бізнесу та бізнесових асоціацій, які не суперечать логіці карантину, були проведені консультації, зокрема, з Верховною Радою.

Прем'єр-міністр зауважив, що як би не ставилися до закритих полиць у магазинах, натягнутих стрічок чи плівок, усе це проходять не лише в Україні, але й у всьому світі. За його словами, обмеження в деяких країнах навіть набагато жорсткіші. "Тут не стоїть питання, у кого кращі протиепідемічні заходи. Стоїть питання: дати можливість людям бути вдома й не мати зайвої спокуси виходити з дому", - наголосив очільник уряду.

Прем'єр-міністр нагадав, що у супермаркетах дозволений продаж лише визначених урядом категорій товарів першої необхідності, тим часом як інші товари заборонені до продажу в будь-яких магазинах. "Ми вели не один діалог із представниками мереж, які торгують не продуктами харчування. Питання справедливості дуже важливе. Не можуть продаватися в продуктовому супермаркеті іграшки, коли поруч стоїть закритий іграшковий магазин", - зазначив Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр також підкреслив, що наразі уряд не передбачає продовження посиленого карантину після 24 січня. За його словами, з 25 січня Україна, імовірно, перейде до помаранчевої зони, яка діяла до запровадження посиленого карантину.

Якими будуть наступні рішення влади? Користуйтеся екосистемою LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів та інших нормативно-правових актів, що можуть вплинути на ваш бізнес та ведення обліку. Замовити прямо зараз.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар