Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Річну фінзвітність разом з аудиторським звітом вперше за 2020 рік треба подати до ДПС

Реклама

В ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадали платникам податку на прибуток про норми Закону № 466 (чинні із 23.05.2020 року), які змінили п. 46.2 ПКУ і передбачають подання фінзвітності разом з аудиторським висновком.

Враховуючи, що зміни до п. 46.2 ПКУ набрали чинності 23.05.2020 року, а граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі - Декларація) та фінзвітності за звітний період (2019 рік) на той час вже минув, то вперше обов'язок подати річну фінзвітність разом з аудиторським звітом у строк не пізніше 10 червня року, наступного за звітним, застосовують в 2021 році за підсумками 2020 звітного року.

Тому платники податку на прибуток, які відповідно до Закону № 996 зобов'язані оприлюднювати річну фінзвітність та річну консолідовану фінзвітність разом з аудиторським звітом, подають контролюючому органу:

- разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період (2020 рік) звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), складені до перевірки фінзвітності аудитором;

- річну фінзвітність за 2020 рік разом з аудиторським звітом у строк не пізніше 10 червня 2021 року.

Якщо показники оприлюдненої разом з аудиторським звітом річної фінзвітності зазнали змін порівняно з показниками звіту про фінансовий стан (баланс) та звіту про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіту про фінансові результати), що були подані разом з Декларацією за 2020 рік, та такі зміни вплинули на показники такої річної Декларації, тоді перелічені платники податку на прибуток подають уточнюючу Декларацію до річної Декларації за 2020 рік у строк не пізніше 10 червня 2021 року.

Швидка допомога бухгалтеру з питань подання звітності - це Liga:Report. Спробуйте онлайн-сервіс та переконайтеся як просто звітувати будь-де та будь-коли. Вигідна ціна для юридичних осіб та жодних доплат за модулі. HYPERLINK "https://report.ligazakon.net/?utm_source=buh.ligazakon.net&utm_medium=news&utm_campaign=report&utm_content=cons01" Замовте доступ вже сьогодні..

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини