Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

До 9 лютого звітують за "старою" формою № 1ДФ, а далі — за об’єднаною звітністю із ПДФО та ЄСВ

Реклама

На 9 лютого 2021 року припадає останній день для подання податкового розрахунку за формою № 1-ДФ. Саме за IV квартал 2020 року востаннє подається такий податковий розрахунок ще за "старою" формою. На цьому наголосили в Центральному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків.

Починаючи із І кварталу 2021 року подаємо об'єднану форму податкового розрахунку, де відображатимуться ПДФО, військовий збір та ЄСВ. Адже наказом Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773 у новій редакції викладено форму № 1ДФ, яка фактично поглинула таблиці Звіту з ЄСВ.

Новий розрахунок подають окремо за кожен квартал (податковий період) з розбивкою помісячно впродовж 40 календарних днів, що йдуть за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий розрахунок за календарний рік не треба подавати.

Об'єднана звітність подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платнику податку податковий агент та незалежно від того чи виплачені платником ЄСВ суми такого внеску фактично після їх нарахування до сплати протягом звітного періоду.

Подавайте звітність в пару кліків з Liga360: Бухгалтер. Актуальні форми звітів до держорганів, автоперевірка помилок та експертна аналітика. Вам допоможуть алгоритми заповнення з посиланнями на нормативно-правові акти для кожного звіту. Замовте Liga360 сьогодні й позбавте себе рутини.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини