Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держкомісія ТЕБ та НС посилює карантин в західних регіонах через спалахи СОVID-19

19.02.2021, 11:25
793
0

Конкретні обмеження встановлює місцева влада
Конкретні обмеження встановлює місцева влада

18.02.2020 року опублікована нова карантинна постанова Уряду, якою продовжили на території України карантин до 30 квітня 2021 року. Починаючи із 24 лютого 2021 року на території України діятиме "жовтий" рівень епідемічної небезпеки. Йдеться про постанову КМУ від 17.02.2021 р. № 104,

Цього ж дня провели засідання Держкомісії ТЕБ та НС, де розглянули спалахи СОVID-19 в західних регіонах, зокрема, у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Чернівецькій областях.

Основні рішення - посилити карантинні обмеження та контроль за їх дотриманням, а також підвищити спроможність медичної системи приймати більшу кількість хворих.

Також заслухали очільників областей, де зафіксовано зростання показників захворюваності, визначено проблеми, які є локальними для кожного регіону. Однак спільною є проблема нечіткого дотримання карантинних обмежень, порушення роботи закладів, зокрема громадського харчування, розважальних тощо.

Тому комісія прийняла рішення про посилення контролю за дотриманням карантинних обмежень, в тому числі й з боку керівництва ОДА. Наразі до перевірок залучаються працівники поліції, Держпродспоживслужби, представники місцевої влади, і ці заходи потрібно продовжувати та посилювати.

Рекомендували на місцевому рівні приймати рішення про обмеження на окремих територіях, де було зафіксовано спалахи захворювання. Йдеться, зокрема, про відвідування навчальних закладів, роботу закладів харчування та відпочинку, контроль в'їзду/виїзду до населених пунктів тощо.

Джерело: Урядовий портал.

Малий бізнес потребує великих зусиль. LIGA360 допоможе тримати на контролі свою підприємницьку діяльність й економити час. Отримайте повну базу законодавства, контролюйте звітність та заборгованість перед державою. Перевіряйте постачальників і клієнтів. Спробуйте всі переваги LIGA360: Підприємець, замовивши тестовий доступ.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар