Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

НКЦПФР не штрафуватиме за неподання річної фінзвітності за 2020 рік на основі Таксономії UA МСФЗ XBRL

12.03.2021, 11:20
377
0

Строки подання річної фінзвітності переносяться
Строки подання річної фінзвітності переносяться

Перший звітний період, за який підприємства, що зобов'язані застосовувати МСФЗ, подають фінзвітність на підставі таксономії за МСФЗ в електронній формі, - 2020 рік.

Аби мати можливість подавати фінзвітність у форматі іXBRL підприємства реєструються у Центрі збору фінансової звітності.

В НКЦПФР повідомили, що кампанія з подання підприємствами фінансової звітності, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ, за 2020 рік, може бути розпочата лише після оновлення електронного формату Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020, яке проводиться спільно Проєктом EU-FAAR, Мінфіном, НКЦПФР та НБУ.

Про встановлені терміни подання річної фінзвітності за 2020 рік та проміжної фінансової звітності у 2021 році в форматі UA XBRL МСФЗ до Центру збору фінансової звітності "Система фінансової звітності", суб'єктів господарювання повідомлять додатково.

За несвоєчасне подання у 2021 фінансової звітності за 2020 рік та проміжної фінансової звітності 2021 року в форматі UA XBRL МСФЗ до Центру збору фінансової звітності "Система фінансової звітності", НКЦПФР не будуть застосовуватися заходи впливу до суб'єктів звітування.

Також залишаються чинними вимоги нормативно-правових актів НКЦПФР щодо подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів.

Уникнути помилок допоможе фахова аналітика в Liga360. Не пропустіть жодної профільної новини, слідкуйте за гарячими темами у галузі, отримайте найширший діапазон експертних думок. Придбайте Liga360: Бухгалтер та тримайте руку на пульсі важливих змін.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар