Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінився порядок декларування громадянами особистого транспорту, який переміщують через кордон

12.03.2021, 16:50
743
0

Зобов'язання про зворотне ввезення/вивезення або транзит товарів уже не подається
Зобов'язання про зворотне ввезення/вивезення або транзит товарів уже не подається

Мінфін наказом від 15.01.2021 р. № 13 змінив норми Порядку заповнення митної декларації для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних з провадженням підприємницької діяльності.

Тепер разом з декларацією можуть подаватися документи, що підтверджують користування транспортом особистого користування (у тому числі з правом розпорядження).

А до деклараці не треба додавати:

- зобов'язання про зворотне ввезення/вивезення або транзит товарів;

- документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків банків (фінансових установ) (у випадках, установлених законодавством).

Натомість при переміщенні громадянами через митний кордон України транспортних засобів особистого користування, товарів, умовою якого є надання митному органу письмового зобов'язання про їх зворотне вивезення, транзит, зворотне ввезення, зобов'язання надається шляхом вчинення відповідного запису.

Законодавство змінюється щодня. Слідкуйте за змінами автоматично з LIGA360. Система сповістить про правки не лише документа в цілому, а й окремих абзаців. Придбайте LIGA360 сьогодні та отримайте доступ до повної бази нормативних актів й аналітики.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар