Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Для ФОПів в "Дія" з’являться сервіси із заповнення декларації та сплати податків

13.04.2021, 15:05
1374
0

Послуги податкової інтегрують в "Дію"
Послуги податкової інтегрують в "Дію"

Сплата податків, подання декларацій для ФОП на спрощеній системі оподаткування, довідка про отримані доходи та сплачені податки, відображення даних про платника податків і стан його розрахунків з бюджетом, стануть доступними на порталі та в застосунку "Дія" в розділі "Мої податки". Такі підсумки Diia Summit за участі Мінцифри та ДПС.

Нові податкові послуги для бізнесу з'являться в мобільному застосунку та на порталі "Дія" цієї весни.

Зокрема, процеси заповнення декларацій у "Дії" максимально автоматизовано. Система заповнюватиме за користувача всі поля так, що йому треба буде відповісти лише на 4 запитання.

Громадяни у свою чергу через "Дію" отримуватимуть сповіщення про граничні строки оплати, наявність податкових зобов'язань або заборгованості.

Також інтегрують "Дію" з банками. Завдяки цьому за згодою користувача "Дія" робитиме запит до банку або банків (якщо ФОП має відкриті рахунки в кількох), і відображатиме загальну суму надходжень за обраний звітний період з ФОП-рахунку або рахунків.

Важливо, що суму доходів бачитиме тільки користувач. "Дія" від його імені лише робить запит до банку й заповнює відповідне поле в декларації.

На саміті анонсували антикорупційний проєкт з ДПС, який запустять вже восени, - електронний акциз та електронна марка. Це суттєво спростить процес замовлення, обліку та сплати марок для виробників та експортерів.

Для підприємців є відмінний помічник, який самостійно розраховує та сплачує податки, - бот-бухгалтер ReporTaх.

Також обирайте комплексне рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ від ЛІГА:ЗАКОН та миттєво подавайте звітність до держорганів, контролюйте борги й податки, а також моніторте контрагентів та бізнес-партнерів. Усе це в єдиному рішенні LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Ознайомитися з пропозицією.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар