Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС виклала алгоритм самостійних коригувань у формі № 20-ОПП

Реклама

В Центральному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків нагадують правила самостійного виправлення помилок у ф. № 20-ОПП.

При зміні відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків подає до органу ДПС за основним місцем обліку повідомлення за ф. № 20-ОПП. В ньому треба вказати оновлену інформацію про об'єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни, в такому самому порядку та строки, як і при реєстрації, створенні чи відкритті об'єкта оподаткування. У повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, вказують у дужках його попереднє значення.

Якщо змінилось призначення об'єкта оподаткування або його перепрофілювання, інформацію щодо такого об'єкта оподаткування надають в повідомленні двома рядками: в одному рядку зазначають інформацію про закриття об'єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому - оновлену інформація про об'єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.

Коли виявлена помилка у повідомленні за ф. № 20-ОПП, то суб'єкт господарювання повинен подати повідомлення з виправленою інформацією про такі об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за ф. № 20-ОПП до органу ДПС за основним місцем обліку.

При заповненні ф. № 20-ОПП з виправленою (оновленою) інформацією у графі 2 "Код ознаки надання інформації" розд. 3 "Відомості про об'єкти оподаткування платника податків" проставляють значення "3 - зміна відомостей про об'єкт оподаткування".

Якщо виявлені помилки у заповненні граф 6 - 7 "Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об'єкт оподаткування", у повідомленні за ф. № 20-ОПП вказують виправлену інформацію щодо адміністративної одиниці відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об'єкт оподаткування, та у графі 2 "Код ознаки надання інформації" проставляють значення "3 - зміна відомостей про об'єкт оподаткування".

Таке повідомлення подають разом з супровідним листом, в якому зазначають факт виправлення помилок у відомостях про об'єкт оподаткування.

Не пропустіть жодної профільної новини, слідкуйте за гарячими темами у галузі, отримайте найширший діапазон експертних думок. Придбайте Liga360: Бухгалтер та тримайте руку на пульсі важливих змін.

До 28 квітня ви можете безкоштовно протестувати преміум-пакети LIGA360 для вашої робочої ролі. Дізнавайтеся про акцію за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини