Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відсутність квитанції № 2 при поданні квартальної звітності: пояснення ДПС

19.04.2021, 11:45
4619
0

Проблеми із успішним прийманням об’єднаної звітності та декларації платника ЄП – ФОП
Проблеми із успішним прийманням об’єднаної звітності та декларації платника ЄП – ФОП

До 11 травня 2021 року триває прийом квартальної звітності платників податків, зокрема, податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця третьої групи (далі - Декларація) за ідентифікатором форми F0103307 та податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі - Розрахунок) - J/F0510506.

В ГУ ДПС у Житомирській області звертають увагу на багато звернень щодо відсутності квитанцій № 2 для таких звітів або у квитанції № 2 для Розрахунку результатом обробки є “смайл” або є успішна квитанція № 2, але дані не внесені до реєстру застрахованих осіб.

Наразі в ДПС однозначних рекомендацій, щодо виходу з ситуації немає, оскільки звітність об'єднана, вона обробляється в рамках "Єдиного вікна". В обробці вищезгаданої звітності приймає участь як ДПС, так і ПФУ (з'явився Додаток 1 "Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску", який оброблюється в ПФУ).

Принцип роботи "Єдиного вікна" базується на тому, що пакет звітності передається для обробки до системи ДПС, звіт проходить етап перевірок і якщо обробка вдала і перевірки пройдені, то формується успішна квитанція № 1, пакет звіту архівується на рівні системи ДПС і передається до ПФУ.

ПФУ остаточно перевіряє такий пакет звітів та за результатами перевірки всіх необхідних контролів формує квитанцію №2, яку передають до системи ДПС. Система ДПС формує узагальнюючу квитанцію № 2, яку за допомогою Єдиного вікна надсилають платнику податків.

Оскільки програмне забезпечення ПФУ не готове до коректної обробки Розрахунку та Декларації, квитанції № 2 не формуються, всі відправлені звіти знаходяться в черзі на обробку. Наразі ПФУ здійснює аналіз помилок, на основі якого до програмного забезпечення ПФУ вносять коригування.

Для Розрахунку рекомендують повторно відправляти звіт лише у разі, якщо термін очікування квитанції №2 перевищує декілька днів.

Якщо отримано у квитанції № 2 результат обробки “смайл”, рекомендують подавати звіт повторно, оскільки такий звіт вважають неприйнятим, а “смайл” - це внутрішня помилка системи, яка формується в разі, коли звіт відправлено, але квитанція № 2 не сформована, при цьому повторно відправлено той самий звіт. Такий звіт не попадає в ПФУ, а його дані не вносяться до реєстру застрахованих осіб.

Коли наявна успішна квитанція № 2 до Розрахунку, але дані не внесено до реєстру застрахованих осіб, тоді рекомендують звертатися за роз'ясненнями до контролюючих органів.

Всі бухгалтерські справи в порядку із LIGA360. Електронна звітність, перевірка контрагентів та уся інформаційно-правова база для впевненої роботи. Переконайтеся в надпотужних можливостях самі - замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360 Бухгалтер.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар