Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Первинні документи та консолідована фінзвітність — які зміни розробив Мінфін

Реклама

Мінфін оприлюднив чергову порцію змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". Про це свідчить законопроект, розміщений на сайті міністерства.

Ним пропонують:

- запровадити категорії груп материнського підприємства та його дочірніх підприємств;

- звільнити від обов'язкового складання і подання консолідованої фінзвітності, крім малих груп, також групи середніх розмірів;

- удосконалити окремі норми щодо подання фінзвітності, складеної за МСФЗ на основі таксономії фінзвітності в єдиному електронному форматі;

- уточнити положення щодо оприлюднення консолідованої фінзвітності;

- удосконалити положення щодо первинних документів.

Останній пункт передбачає, що залежно від характеру господарської операції та технології обробки облікової інформації до первинних документів можуть бути включені додаткові реквізити. Первинні документи, складені в електронній формі інформаційно-телекомунікаційною системою суб'єкта господарювання без фізичної участі відповідальних осіб, можна буде застосовувати у бухобліку за умови наявності накладеної на електронний документ кваліфікованої електронної печатки такого суб'єкта господарювання.

Користуйтеся в роботі публікацією "Подали фінзвітність за невідповідною формою: чи можна переподати" в системі LIGA360: Бухгалтер. Тут об'єднані ключові професійні видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”. Більше переваг дізнайтеся за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини