Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС пояснила, як отримати довідку про факт добровільної сплати ЄСВ

Реклама

ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує платників ЄСВ про можливість безоплатно отримувати від ДПС та ПФУ в межах їх компетенції необхідну інформацію та підтвердження сплати сум ЄСВ до ПФУ.

Тому платник ЄСВ може звернутися до ДПС за основним місцем обліку з письмовим зверненням про отримання довідки, в якій засвідчити факт, що фізособа не заключала договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соцстрахування.

Довідку видають безоплатно на підставі поданого звернення, яке обов'язково повинне містити посилання на найменування підприємства (установи, організації), яке потребує таку довідку. Форма довідки законодавством не визначена, а тому видають її в довільній формі.

Після надходження звернення ДПС визначає наявність/відсутність договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соцстрахування та надає довідку у строки, відведені для надання відповіді на звернення громадян, тобто, не пізніше 15 днів.

Як бухгалтеру встигнути за щоденним потоком інформації? Зарплата й кадри, податки, бухоблік - ексклюзивну аналітику щодо цих питань ви отримаєте у LIGA360. Замовляйте тестовий доступ прямо сьогодні.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини