Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд переписав порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Реклама

Починаючи із 23.06.2021 року діє постанова КМУ від 16.06.2021 р. № 635, якою виклали в новій редакції Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених КМУ.

Таку допомогу надають центри зайнятості роботодавцям із числа суб'єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі ФОП для її виплати працівникам у разі втрати ними частини зарплати, а також ФОП, які є застрахованими особами, - у разі втрати ними частини доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів, передбачених карантином та/або надзвичайною ситуацією.

Розмір допомоги визначають та надають за кожний місяць зазначеного періоду пропорційно робочому часу працівника або ФОП, яка є застрахованою особою, який скорочено.

Умовою отримання допомоги є сплата роботодавцем або ФОП, яка є застрахованою особою, ЄСВ протягом шести місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Роботодавець або ФОП, яка є застрахованою особою, може звернутися за отриманням допомоги протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності.

Для отримання допомоги треба надати: заяву; копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності; відомості про працівників; довідку про сплату ЄСВ за останні 6 місяців.

Маєте питання щодо оплати праці? Відповіді знайдете в системі LIGA360: Бухгалтер. Тут об'єднані ключові професійні видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”. Більше переваг дізнайтеся за посиланням.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини