Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Який код КОАТУУ вказувати в декларації з податку на нерухомість – ДПС

6 липня 2021, 13:50
193
0
Реклама

В ДПС відповіли, який код КОАТУУ зазначається в рядку 1 розділу I додатків 1 або 2 до податкової декларації з податку на нерухомість у зв'язку з об'єднанням сільських рад в територіальну громаду.

У перехідний період у 2021 році (до переведення всіх платників місцевих податків і зборів на нове місце податкового обліку до контролюючих органів, що відповідають адміністративним центрам новостворених територіальних громад), у рядку 1 розділу I додатків 1 або 2 до податкової декларації з податку на нерухомість при заповненні реквізиту "код за КОАТУУ органу місцевого самоврядування" рекомендують зазначати код органу місцевого самоврядування, на території якого знаходяться об'єкти оподаткування, до створення територіальної громади, тобто код, який платники зазначали при наданні декларацій у 2020 році.

У деклараціях має зазначатися код за КОАТУУ органу самоврядування старого 10-знакового формату.

Нагадаємо, у новій редакції Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад містить коди нового 19-ти знакового формату.

Докладніше про "Звітність з податку на нерухоме майно" можна дізнатися з модуля Ситуації. Для отримання доступу до документів та інструментів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН поспішайте скористатися тестовИм доступом і оцініть зручність та швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 106.07 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини