Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова накладна зареєструється із відсутніми нулями перед податковим номером

26 серпня 2021, 10:46
1480
0
Реклама

Податківці розглянули питання щодо податкової накладної при заповненні якої не зазначено нуль, з якого починається ІПН покупця.

Дані, зазначені у такій податковій накладній, мають відповідати первинним документам, складеним за операцією.

Тож, якщо податкова накладна складена та зареєстрована в ЄРПН платником податку, то ІПН такого платника є актуальним. Наявність або відсутність у податковій накладній нулів, з яких починається ІПН платника податку, не заважає ідентифікувати здійснену операцію.

Алгоритм контролю реєстрації ПН/РК не дає можливості реєстрації ПН, у яких ІПН платника ПДВ не внесено до реєстру платників ПДВ, а наявність чи відсутність в податковій накладній перед 10 - значним ІПН нулів не впливає на її реєстрацію в ЄРПН.

Докладніше про особливості складання податкових накладних читайте в матеріалі "Нова податкова накладна з 01.03.2021: що змінилося" сучасного медіа для бухгалтерів "Інтербух".

Хочете щомісяця отримувати 40 аналітичних матеріалів з бухобліку? Спробуйте рішення LIGA360: Бухгалтер. Тут об'єднана аналітика видань “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”, а ще є щоденні оновлення новин. Деталі за посиланням.

Джерело: ІПК ДПС від 25.06.2021 р. № 2536/ІПК/04-36-18-03-15.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини