Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи дадуть податкову соцпільгу на «не свою» дитину

27 січня 2022, 17:00
271
0
Реклама

Чи має право на ПСП батько, який утримує трьох дітей віком до 18 років, але двоє з яких є його рідними та одна дитина дружини, яка не всиновлена? Відповідь контролерів така - оскільки чоловік не усиновив дитину дружини від першого шлюбу, у нього не виникає обов'язку щодо її утримання. Тобто, він не має права у такому випадку на застосування податкової соціальної пільги на не всиновлену дитину.

Однак такий платник при отриманні доходу у вигляді заробітної плати, розмір якої у 2022 році не перевищує 6940 грн на місяць (3470 грн х 2), та при додержанні всіх інших вимог ст. 169 ПКУ має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 1240,50 грн у розрахунку на кожну свою дитину.

Хочете щомісяця отримувати 40 аналітичних матеріалів з бухобліку? Користуйтеся публікаціями в системі LIGA360:Бухгалтер. Тут об'єднана аналітика видань “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” та “Інтербух”, а ще є щоденні оновлення новин. Деталі за посиланням.

Джерело: роз'яснення з категорії 103.08 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua)

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини