Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Повторний огляд МСЕК аби продовжити інвалідність можна пройти після завершення війни – МОЗ

Реклама

МОЗ звертає увагу, в умовах воєнного стану для осіб з інвалідністю доступ до закладів охорони здоров'я, які здійснюють медико-соціальну експертизу (МСЕК), може бути ускладнений або неможливий. Додатково є великі ризики щодо забезпечення роботи власне медзакладів.

Саме тому Уряд прийняв постанову від 30.03.2022 р. № 390, яка дозволяє продовжити дію інвалідності особам, у яких строк інвалідності закінчився у період воєнного стану.

Водночас повторний огляд, строк якого припав на період дії воєнного стану на території України, переноситься на строк після припинення або скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців після його припинення або скасування.

Тому діти та дорослі з інвалідністю мають можливість отримувати, відповідно до індивідуальної програми реабілітації, без проходження повторного огляду ЛКК чи МСЕК:

- соціальні виплати;

- реабілітаційні послуги та допоміжні вироби (милиці, ходунки, крісла колісні, засоби інконтиненції, наприклад, памперси, катетери тощо);

- освітні послуги;

- відповідні пільги.

Кадрові й бухгалтерські питання, сплата податків, чи релокація бізнесу - дізнайтеся як діяти від експертів LIGA ZAKON за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини