Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДПС контролює факти відмов розрахуватися через термінал карткою

Реклама

Податківці заявляють, що перевіряють факти відмови споживачам у розрахунках за товари/послуги POS-терміналом.

Для цього ДПС запровадила обстеження торгівельних об'єктів та фактичні перевірки на об'єктах, де наявні порушення.

Додатково ДПС створила чат-бот «StopViolationBot» для можливості споживачам інформувати про виявлені порушення, зокрема, й порядку проведення розрахунків.

Упродовж травня-липня 2022 року на територіях, де відсутні бойові дії, проведено 1110 фактичних перевірок суб'єктів господарювання, що ймовірно неправомірно відмовляють від розрахунків за товари (послуги) в безготівковій формі за допомогою банківських платіжних засобів.

За результатами перевірок очікується застосування штрафів на суму понад 9,5 млн грн. Вже встановлено 463 випадки неправомірної відмови від розрахунків за товари (послуги) за допомогою банківських платіжних засобів.

За порушення порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги), у тому числі недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів, штрафують ФОП, посадових осіб юридичної особи на суму від 100 до 200 НМДГ, тобто від 1700 грн до 3400 грн (ст. 16315 КпАП).

Ексклюзивна пропозиція LIGA360:Бухгалтер - 2 за ціною 1! Купуєте рішення LIGA360 - обираєте ще одне у подарунок. Дізнайтеся про акційну пропозицію серпня за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини