Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд звільнив товари для протидії COVID-19 від ввізного мита

Реклама

Починаючи із 4 жовтня 2022 року діє постанова КМУ від 30.09.2022 р. № 1100, яка скоригувала перелік товарів (у т. ч. лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для протидії COVID-19, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від ПДВ.

Тепер товари цього перелік застосовують і для операцій, які звільняються від сплати ввізного мита.

Замов LIGA360 та отримуй аналітику й консультації з “гарячих” тем: податки, облік, мито, ліцензії, виплати, алгоритми дій для бізнесу.

Додатково у переліку з'явилася нова позиція - нові моторні транспортні засоби, що використовуються як база (шасі) для виготовлення спеціалізованого санітарного автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Для віднесення моторних транспортних засобів, що класифікуються за кодом 8704 21 91 00 згідно з УКТЗЕД, до товарів, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від ПДВ, та які звільняються від сплати ввізного мита, повинно бути подано:

- документ, який підтверджує зобов'язання підприємства щодо застосування ввезеного транспортного засобу, що класифікується за кодом 8704 21 91 00 згідно з УКТЗЕД, для використання як база (шасі) для виготовлення спеціалізованого санітарного автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги, погоджений з МОЗ;

- сертифікат, що підтверджує, що система управління якістю на виробництві відповідає вимогам ДСТУ EN ISO 13485:2018 «Медичні вироби. Система управління якістю. Вимоги до регулювання (EN ISO 13485:2016, IDT; ISO 13485:2016, IDT)».

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини