Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Воду використано понад встановлений ліміт: скільки ренти доведеться сплатити

30 листопада 2022, 17:00
808
0
Реклама

Первинні водокористувачі зазначають обсяг використаної води в межах установленого річного ліміту, згідно з отриманим дозвільним документом, який враховується при визначенні податкового зобов'язання з початку року, у декларації. Про це інформують податківці ГУ ДПС у Чернівецькій області.

Окремо зазначається обсяг води використаної понад установлений річний ліміт. При цьому, у разі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води рентна плата за спеціальне використання води обчислюється і сплачується у п'ятикратному розмірі виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений ліміт використання води, ставок рентної плати та коефіцієнтів та обчислюється за кожним джерелом водопостачання окремо.

За відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими у ньому лімітами використання води рентна плата справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання.

Слід зазначити, що у разі отримання дозволу водокористувачем, який у минулих податкових періодах поточного року здійснював використання води без дозволу, податкові зобов'язання, обчислені як за понадлімітне використання води, не переглядаються.

Бажаєте регулярно отримувати практичні поради та роз?яснення експертів з бухобліку? Замовляйте LIGA360:Бухгалтер. Професійні видання, алгоритми дій у роботі, поради з “гарячих питань” щодо змін законодавства та воєнного стану. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини