Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Резидентам Дія Сіті недоступний перехід на сплату єдиного податку за пільговою ставкою - ДПС

Реклама

Резидентам Дія Сіті - платникам податку на прибуток підприємств на загальних підставах відповіли, чи можна стати «спрощенцем» зі ставкою 2 %. Пояснення розмістило Головне управління ДПС у Дніпропетровській області.

Платниками єдиного податку третьої групи можуть бути, зокрема, юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми (пп. 9.2 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ).

Водночас пп. 10 пп. 298.2.3 ПКУ передбачає, що платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у разі набуття ними статусу резидента Дія Сіті - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому платник податку набув статус резидента Дія Сіті.

Тож резидент Дія Сіті (юридична особа), який є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах, не може обрати третю групу платника єдиного податку з особливостями оподаткування на період дії воєнного стану в Україні.

LIGA360 - універсальний помічник у роботі бухгалтера. Інструменти онлайн-звітності, правові сервіси для бухгалтера, професійні видання та календарі. Дізнайся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини