Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дозволи на роботи підвищеної небезпеки із 1 січня підписуватимуть електронним підписом

Реклама

Уряд постановою від 20.12.2022 р. № 1414 вніс зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 р. № 1107.

Починаючи із 1 січня 2023 року підписуватимуть дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, а також продовжуватимуть строк їх дії шляхом накладення електронних підписів, що базуються на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Водночас оновлено форми:

- дозволу;

- заяви на одержання дозволу;

- заяви на продовження строку дії дозволу.

Окрім того, переоформлення дозволу чи повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову в його переоформленні проводитимуть територіальні органи Держпраці за місцем державної реєстрації юридичної особи або ФОП.

Заява про переоформлення дозволу та оригінал дозволу подаватимуться через центри надання адміністративних послуг у паперовій формі або в електронній формі через Портал електронних сервісів Мінекономіки, Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці.

Новий рік - нова LIGA360 для компаній. Забезпечте інформацією ключових співробітників, автоматизуйте медіамоніторинг та договірну роботу вашого бізнесу. До 31 грудня оберіть LIGA360 для 3 чи 5 фахівців, щоб отримати знижку.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини