Довідка-розрахунок на виплату зарплати складається платник ЄСВ за формою згідно з додатком 1 до Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Мінфіну від 16.09.2022 р. № 291.
Органи ДПС невідкладно погоджують довідку-розрахунок в електронній або паперовій формі.
В меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету реалізована можливість надіслати довідку-розрахунок в електронній формі за ідентифікатором форми J1330001 (для юридичних осіб) або F1330001 (для фізичних осіб).
Після надходження електронного документа проводять його автоматизовану перевірку.
У першій квитанції електронного документа повідомляють про результати такої перевірки. У разі негативних результатів автоматизованої перевірки у першій квитанції вказується про неприйняття електронного документа із зазначенням причин, у такому випадку друга квитанція не формується
Друга квитанція підтверджує прийняття (реєстрацію) або повідомленням про неприйняття в контролюючому органі електронного документа.
За наявності другої квитанції про прийняття електронного документа датою та часом прийняття (реєстрації) електронного документа органом ДПС вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції.
Погоджену довідку-розрахунок в електронній формі (або відмова у погодженні) направляє орган ДПС платнику ЄСВ в Електронний кабінет.
Джерело: повідомлення ДПС.
Ознайомтеся із додатковими поясненнями у статті «Банківський контроль ЄСВ-платіжок».
Зміни та нововведення щодо подання податкової звітності у 2023 році - знайдете у LIGA360:Бухгалтер. А модуль "Податки-2023" допоможе бути в курсі численних змін, що відбуваються цього року в податковому законодавстві України. Замовте свою LIGA360 прямо сьогодні.