Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд відновив на час карантину пільгу із увезення без ПДВ та мита окремих товарів

Реклама

Уряд постановою від 19.05.2023 р. № 501 відновив на період до останнього дня місяця, в якому завершується дія карантину, дію постанови КМУ від 29.11.2022 р. № 1340 для суб?єктів господарювання, які до 01.04.2023 року повністю або частково здійснили попередню оплату згідно з укладеними договорами, за якими ввозяться товари, вказані у зазначеній постанові (за умови документального підтвердження від банку здійснення таким суб?єктом господарювання попередньої оплати).

Це стосується передусім енергетичного обладнання, яке було внесено до переліку товарів, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання COVID-19, операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування ПДВ та які звільняються від сплати ввізного мита.

Постанова № 501 діє із 20.05.2023 року.

Бажаєте першими дізнаватися про всі податкові зміни у 2023 році? Слідкуйте за розділами "Податки" та "Новації воєнного стану" у LIGA360:Бухгалтер. А ще ви можете налаштувати моніторинги, щоб отримувати сповіщення автоматично. Замовте LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини