Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЄС продовжив на рік режим безмитної торгівлі з Україною – які наслідки

30 травня 2023, 11:10
453
0
Автор:
Реклама

Рада Європейського Союзу ухвалила 25 травня 2023 року постанову, яка продовжує призупинення всіх мит, квот і заходів торгового захисту на український експорт до країн ЄС ще на один рік - до червня 2024 року, повідомляють у ВРУ. Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті організації.

Європейський Союз, продовжуючи свою непохитну політичну та економічну підтримку України, цим рішенням допомагає Україні зберегти стабільність торговельних відносин з ЄС і підтримувати свою економіку в дуже складних умовах.

Ухвалена постанова діятиме протягом одного року та призупиняє:

  • дію усіх митних збори на українську продукцію відповідно до вимог Угоди про асоціацію між ЄС та Україною про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі. Це стосується двох категорій товарів: фруктів і овочів, на які поширюється система вхідних цін, а також сільськогосподарської продукції та перероблених сільськогосподарських продуктів, на які поширюються тарифні квоти;

  • справляння антидемпінгового мита на імпортні товари походженням з України;

  • застосування єдиних правил імпорту (захисних заходів) щодо імпорту, що походить з України.

Отримай доступ до найповнішої інформаційної бази для бухгалтера прямо сьогодні! Понад 1,7 млн нормативно-правових актів й аналітики, форми та бланки для бухгалтерського обліку. Дізнайся ще більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини