Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Експорт послуг у період воєнного стану – тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

16 серпня 2023, 14:45
506
0
Автор:
Реклама

У період правового режиму воєнного стану діють певні обмеження, які стосуються, зокрема, й експорту послуг. Так, на цей час фактично неможливо провести експортні операції з країною-агресором (рф) та республікою білорусь. Є також інші обмеження, про що дізнавайтесь у темі номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Читайте всю бухгалтерську аналітику на єдиній платформі LIGA360. Отримайте доступ до видань Інтербух, БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, Вісник МСФЗ. А ще налаштуйте стрічку новин з найпопулярніших онлайн-ресурсів. Придбайте прямо сьогодні.

Нагадуємо, що норматив із працевлаштування осіб з інвалідністю не скасовано, тож про кадрово-зарплатні нюанси дізнавайтесь у нас.

Перевірки податківців є страшним сном усіх платників податків без винятку, тому ми розклали "по поличках" усі нюанси щодо як планових, так і позапланових перевірок.

Традиційно свіжий номер нашого видання містить і коментарі до важливих законодавчих змін та роз'яснень контролерів, а також відповіді на ваші запитання.

І, звісно, усе це в межах нашого правила: кожен читач має знайти для себе щось корисне.

Читайте БУХГАЛТЕР&ЗАКОН і пам'ятайте: Закон на вашому боці!

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР

ТЕМА НОМЕРА

АНАЛІТИЧНА ПАЛІТРА

ЗАПИТУВАЛИ? ВІДПОВІДАЄМО

БЮДЖЕТ

УРОКИ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ

ПОРАДА ЮРИСТА

БУХГАЛТЕРУ НА ЗАМІТКУ

Як бухгалтеру бути ефективніше у новому бізнес-сезоні? LIGA360 надасть аналітику з “гарячих питань”,  закони та нормативи, алгоритми дій. Тільки зараз отримайте знижку -10% при купівлі рішення на рік 

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини