Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи будуть міняти ПКУ під бюджет та які податки зростуть – Гетманцев

29 вересня 2023, 12:35
1024
0
Автор:
Реклама

Європейська Бізнес Асоціація повідомила, що мала зустріч з Данилом Гетманцевим, головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики. Депутат, зокрема, запевнив бізнес про відсутність цього року змін до податкового законодавства «під ялинку» - бюджет 2024 року розрахований на існуючій податковій базі.

У контексті перевірок він наголосив, що їх повернення з жовтня не відбудеться. Так, він і сам не є прихильником їх відновлення, але, як зазначив, є певна позиція міжнародних партнерів. Водночас, країна буде намагатись повернутись до попередньої моделі - часткових перевірок. І, так, в планах запровадження ризикорієнтованого підходу, але як і коли - також потребує погодження з партнерами. Однак, строки давності будуть узгоджені з мораторіями на перевірки.

У контексті підвищення податків він наголосив, що карколомних пропозицій щодо підвищення податків він в перспективі не бачить. Так, стандартним буде збільшення акцизного податку.

Питання збільшення розміру неоподаткованої благодійної допомоги на ЗСУ Данило Гетманцев не підтримує, оскільки наразі будь-які податки в Держаному бюджеті спрямовуються на армію. А враховуючи, що в бюджеті на 2024 прямі військові потреби лише на 93% фінансуються - оподаткування благодійності є важливою складовою.

Хочеш отримати мільйони корисних документів, що аналізуються вмить? Спробуй LIGA360. Найповніша база українського законодавства й аналітики, алгоритми дій у робочих ситуаціях. Якщо ви професійно працюєте з НПА, для ознайомлення з рішенням LIGA360 замовте тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини