Певна річ, фізичні особи - платники податків повинні сплачувати податки і збори, що встановлені ПКУ. Для цього платники можуть скористатися послугами банку (у тому числі із застосуванням єдиного рахунку в порядку, визначеному ст. 35 прим. 1 ПКУ) або послугами небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей.
Про це нагадує Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків, спираючись на п. 57.5 ПКУ.
До речі, у сільській місцевості погасити зобов'язання перед бюджетом можна через каси сільських/селищних рад за квитанцією про прийняття податків і зборів. Форму такої квитанції встановлено у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ і затверджено наказом Мінфіну «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів» № 714 від 17.08.2015 р.
Щодо земельного податку, то його, як і орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності, фізособа має сплатити протягом 60 днів після вручення податкового повідомлення-рішення (п. 287.5 та п 288.7 ПКУ). Це можна зробити, як уже згадували, через каси сільських/селищних рад за квитанцією про приймання податкових платежів.
Не гадай, а знай точні відповіді! LIGA360:Підприємець надасть всю інформацію із законодавчого та новинного поля, довідкову інформацію та реєстраційні дані компаній. Дізнайся більше переваг за посиланням.