Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За яких умов можна не застосовувати РРО/ПРРО при наданні послуг — ДПС

Реклама

РРО/ПРРО та розрахункові книжки не застосовують при здійсненні розрахунків за послуги, якщо розрахунки проводять виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та сервісів переказу коштів згідно з п. 14 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР від 06.07.1995 р.

Таким чином, суб'єкти господарювання можуть не використовувати РРО/ПРРО при прийманні оплати за послуги за допомогою електронних платіжних засобів (платіжних карток), жетонів, талонів тощо за умов, що не приймають оплату готівкою та в безготівковій формі.

Хоча це право щодо незастосування РРО/ПРРО і не може бути використане при продажу товарів, суб'єкт господарювання не втрачає його, навіть за умови здійснення торгівлі товарами, приймаючи оплату за надані послуги виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Тож, за роз'ясненнями ДПС, при здійсненні торгівлі одночасно товарами та послугами, приймаючи оплату саме за послуги виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів, платники податків мають право не застосовувати РРО/ПРРО з урахуванням п. 14 ст. 9 Закону № 265/95-ВР.

Як швидко аналізувати великі масиви законодавчої інформації? З рішенням LIGA360 PRO. Легко знайдіть пов?язану аналітику, НПА, судову практику для будь-якого документа. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини