Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За який автомобіль треба платити податок у 2024 році – 184 моделі

6 лютого 2024, 10:00
4749
0
Автор:
Реклама

Мінекономіки опублікувало перелік моделей авто, що підпадають під транспортний податок в 2024 році. До нього увійшли 184 моделі таких марок як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla.

Розмір указаного податку на рік - 25 тис. грн (за автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат). Його платять:

- фізичні особи - протягом 60 днів після отримання повідомлення від податкового органу;

- юридичні особи - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Розрахунок середньоринкової вартості легкових автомобілів для цілей оподаткування транспортним податком проводиться відповідно до п. 267.2 ПКУ за Методикою визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів.

Перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2024 році, можна скачати з сайту Мінекономіки у файлі в форматі xslx.

Всі джерела інформації для вашої роботи - в новому рішенні LIGA360 PRO. Доступ до найповнішої бази законодавства, судових рішень та інструментів перевірки контрагентів. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини