Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінили правила бронювання працівників для сільгосппідприємств

24 квітня 2024, 09:15
4955
0
Автор:
Реклама

Мінагрополітики наказом від 22.03.2024 р. № 931 внесло зміни до Критеріїв з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, станом на 22 квітня ще не був оприлюднений.

Так, новим критерієм для визначення підприємств, установ та організацій (далі - підприємство), які мають указане важливе значення, стане перебування у сфері управління Мінагрополітики або управління корпоративними правами держави у статутних капіталах, яких здійснює Мінагрополітики.

Також до числа підприємств, які можуть претендувати на статус важливого і відповідне бронювання своїх працівників, включать тих, хто здійснює діяльність з надання часткових гарантій за кредитними зобов'язаннями суб'єктів малого і середнього підприємництва, що провадять діяльність у галузі сільського господарства, основним видом діяльності (станом на 01 червня 2023 року) згідно КВЕД-2010, є КВЕД 64.99 «Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.».

Усі зміни в оплаті праці та кадровому обліку в 2024 році відстежуйте в LIGA360. Слідкуйте за розілом "Персонал" - отримуйте інформацію про зміни законодавства, оплати лікарняних та оподаткування заробітної плати. Замовте свою LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини