Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Електронному кабінеті немає даних про Z-звіти: які дії платника

Реклама

Трапляються ситуації, коли платник податків направляє Z-звіти, сформовані РРО та/або ПРРО, до фіскального сервера, однак в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображена не в повному обсязі. У такому випадку для перевірки та з'ясування причин виникнення помилки платнику необхідно зробити скріншот з Елекронного кабінету та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС на електронну пошту prro@tax.gov.ua.

Податківці Головного управління ДПС у Запорізькій області зауважили, що у приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), у режимі «Зведені звіти» меню «Дані РРО» надана можливість отримувати зведені звіти по днях, а у режимі «Чеки» меню «Дані РРО» можна знайти дані фіскальних чеків. Проте, інформують у ДПС, заданий період не повинен перевищувати 1 місяць.

Відчуйте силу інформації на вашому боці - з LIGA360 PRO. Експертна аналітика допоможе знайти правильний алгоритм дій для керівника, юриста, бухгалтера чи комплаєнс-офіцера. Замовте доступ за посиланням.

Радимо прочитати:

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини