Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи перереєстровувати ПРРО при зміні адреси господарювання

Реклама

При зміні місцезнаходження або місця проживання платник податків має перереєструвати ПРРО. Для цього слід подати Заяву про реєстрацію ПРРО за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316605) з позначкою «Перереєстрація». Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Харківській області.

При зміні місцезнаходження або місця проживання, унаслідок яких змінюється і контролюючий орган, в якому платник податків обліковується за основним місцем обліку, протягом двох робочих днів після переведення такого платника на обслуговування до контролюючого органу за новим місцем обліку податківці перереєстровують ПРРО до контролюючого органу за новим основним місцем обліку платника податків.

Також, звертають увагу у ДПС, перед поданням відповідної заяви платник повинен подати інформацію про зміну відомостей про об'єкт оподаткування, тобто повідомлення за формою 20-ОПП.

Нова LIGA360 змінює все! Замов персональну презентацію для твоєї компанії і твоїх індивідуальних потреб. Гарантуй злагоджену роботу команди в єдиному інформаційному просторі та уникай ризиків.

Читайте також:

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини