Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ліцензії та дозволи для бізнесу через Дію – автоматична перевірка і видача

9 липня 2024, 16:00
132
0
Автор:
Реклама

Уряд ухвалив постанову та дав старт системі єДозвіл для бізнесу. Скоро на порталі Дія українці зможуть отримувати повний цикл процедур видачі дозвільних документів. Система автоматично перевірить документи, які завантажить користувач за спеціальним алгоритмом. Якщо рівень ризику низький - реєстрація відбудеться автоматично. Якщо система знайшла ризик - вашу заяву розгляне представник держоргану і надасть відповідь про видачу ліцензії протягом 10 днів.

Із єДозволом підприємці в кілька кліків зможуть:

- подавати заяви про отримання, відновлення, зупинення чи анулювання ліцензій, розширення або звуження господарської діяльності;

- інформувати про зміни в документах та відомостях, які долучалися до заяви;

- створювати та подавати декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці;

- отримувати інформацію про стан чи результати розгляду електронних документів;

- оплачувати надання адмінпослуг;

- скаржитися на дії органу ліцензування щодо порушення ним вимог законодавства у сфері ліцензування.

На першому етапі будуть доступні декларації у сфері охорони праці, з вересня можна буде отримати ліцензію на ветеринарну діяльність. Поступово перелік послуг розширюватиметься. Функціонал єДозволу буде також доступний у межах комплексної послуги е-Підприємець, пояснили у Мінцифри.

Нова LIGA360 змінює все! Підсвічуємо важливі законодавчі нововведення щодо бухобліку та оподаткування. Замов персональну презентацію менеджера для своєї компанії.

  Залиште коментар
  Увійдіть щоб залишити коментар
  УВІЙТИ
  Підпишіться на розсилку
  Головні новини і аналітика для вас по буднях
  Схожі новини