Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Чи зобов’язані ФОП використовувати печатку при здійсненні діяльності – ДПС

10 липня 2024, 11:00
705
0
Автор:
Реклама

Чи зобов'язані ФОП використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності? Стаття 128 Господарського кодексу України, яка визначає особливості статусу громадянина як суб'єкта господарювання, не містить вимог щодо обов'язкової наявності печатки у суб'єкта господарювання.

Питання використання печатки при здійсненні господарської діяльності фізичні особи - підприємці, у тому числі платники єдиного податку, вирішують особисто, залежно від специфіки діяльності, каже Головне управління ДПС у Рівненській області.

Зміни підхід щодо інформаційної безпеки у своїй компанії. Комплексно відстежуй всю необхідну інформацію в одному продукті LIGA360. Замов презентацію сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини