Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як проводити платежі до держбюджету за заподіяну шкоду державі

Реклама

У Державній податковій службі України для забезпечення обліку надходжень, які сплачують платники податків в рамках реалізації ч.4 ст. 212 та 2121 Кримінального кодексу України, у яких передбачено можливість звільнення особи від кримінальної відповідальності за вчинення злочину, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори, єдиний внесок, а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня), повідомили наступне.

Під час сплати податків, зборів та/або єдиного внеску особа підприємства, установи, організації або особа, що провадить підприємницьку діяльністю, у реквізитах платіжної інструкції зазначає податковий номер платника, за яким відбулося фактичне ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів. Також у полі «Додаткова інформація запису» реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції зазначає посилання на виконання ч. 4 ст. 212 або ч.4 ст. 2121 Кримінального кодексу України, номер та дату кримінального провадження.

Такі надходження, нагадали податківці, обліковуються в інтегрованих картках платників, відкритих за кодом класифікації доходів бюджету 19090500 «Податки та збори, не віднесені до інших категорій» (державний бюджет) за формою оперативного обліку 15.

Суми надходжень за платежами, які сплачені платниками до державного бюджету за заподіяну шкоду державі, поверненню (перерахуванню) не підлягають.

Як працювати ефективніше й уникати ризиків для твоєї компанії? З рішенням LIGA360. Тільки зараз замовляй на вигідних умовах Special program.

Радимо прочитати:

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини