Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Що робити в разі арешту рахунку – алгоритм від Мін’юсту

6 грудня 2024, 15:10
327
0
Автор:
Реклама

Уявіть: ви заходите до банківського додатку оплатити комуналку, а там - “Ваш рахунок арештовано”. Паніка? Ні, план дій - наголошує Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Чому рахунок арештовано? Це може статися через:

1. Борг за аліменти, штрафи, тощо…

2. Рішення суду чи іншого органу.

Що робити? Ось алгоритм від працівників Мін'юсту:

1. З'ясуйте причину. Вам потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися у зв'язку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження.

2. Зв'яжіться з виконавчою службою. Знайдіть контакти державного виконавця, який веде справу (це вказано у постанові). Його завдання - пояснити, чому арешт накладено та як його зняти. 0 800 356 917 - єдиний номер телефонної «гарячої лінії» органів державної виконавчої служби.

3. Перевірте деталі виконавчого провадження. Зробити це можна у Єдиному реєстрі боржників.

4. Закрийте борг. Погасіть заборгованість та надайте підтвердження виконавцю. Той передасть інформацію банку, і рахунок буде розблоковано.

5. Будьте готові до часткових обмежень. У деяких випадках частина коштів на рахунку може бути доступною - наприклад, для виплат зарплати чи соціальних допомог. Зверніться до виконавця з відповідними документами, щоб зняти арешт із цих сум.

Бажаєте контролювати законодавчі зміни з "гарячих тем"? Спробуйте з новим комплексним рішенням LIGA360. Побачте переваги в дії, замовивши персональну консультацію.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини