Такі платники можуть виправити реквізити, зокрема дату державної реєстрації припинення. У разі якщо Декларацію подано після закінчення граничного строку подання, то в Додатку 1:
у комірці 03 заголовної частини проставляється позначка "Х" (Уточнююча);
у розд. 1 - 3, 5 - 8 проставляються правильні (виправлені) показники;
у розд. 4 в полях "Податковий (звітний) період" та "Податковий (звітний) період, що уточнюється" вказуються однакові значення, що відповідають тому звітному (податковому) періоду, який уточнюється;
у розд. 9 "Визначення сум нарахованого єдиного внеску", якщо сума доходу та сума нарахованого єдиного внеску залишаються без змін, то заповнюється ідентично даним Додатка 1 до Декларації, що виправляється;
у розд. 10 "Визначення зобов'язань із сплати єдиного внеску у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок" в рядках 1 "Сума єдиного внеску, яка підлягала сплаті на небюджетні рахунки, за даними звітного (податкового) періоду, в якому виявлена помилка (рядок Усього графа 4 розділу 9)" та 2 "Уточнена сума єдиного внеску, яка підлягає сплаті на небюджетні рахунки, за даними звітного (податкового) періоду, у якому виявлена помилка" проставляються ідентичні показники, які відповідають значенню рядка "Усього" колонки 4 розд. 9, рядки 3 - 5 (розрахунки у зв'язку з виправленням помилки) не заповнюються.
Відповідне роз'яснення ДПС розміщено в категорії 107.01.07 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).
Радимо також ознайомитися зі статтею «ФОП перевищив ліміт доходу за календарний рік: як звітувати в наступному році»
Бажаєш отримати нову LIGA360 на вигідних умовах? Скористайся Special program від LIGA ZAKON. Максимум корисних інструментів та найкраща ціна саме для тебе. Дізнатися більше.