Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як виправити помилки у додатку 4ДФ

Реклама

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі - Розрахунок) та Порядок його заповнення та подання податковими агентами (далі - Порядок) затвердили наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4.

Відповідно до пп. 1 п. 4 розд. IV Порядку загальна частина додатка 4ДФ «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» (далі - додаток 4ДФ) до Розрахунку містить інформацію про реквізити, де, зокрема:

  • у рядку 01 відмічається відповідна клітинка «Звітний», «Звітний новий» чи «Уточнюючий» залежно від того, який Розрахунок подається;

  • у рядку 04 навпроти напису «Працювало за трудовими договорами» проставляється кількість працівників, що працюють за трудовими договорами (контрактами) у звітному періоді, по яких здійснюється нараховування доходу за ознакою «101»;

  • у рядку 05 навпроти напису «Працювало за цивільно-правовими договорами» проставляється кількість працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами у звітному періоді, за якими здійснюється нараховування доходу за ознакою доходу «102».

Розрахунок, який прийнятий податківцями та пройшов всі контролі, у тому числі під час завантаження до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб, вважається поданим і прийнятим до граничного строку подання та залишається чинним під час прийняття контролерами наступного Розрахунку за такий звітний (податковий) період.

На підставі цього Розрахунку і здійснюють коригування необхідних реквізитів та показників як у межах звітного періоду, так і поза його межами.

Сформований для виправлення помилок за звітний (податковий) та за попередній періоди Розрахунок не має містити інших додатків крім тих, у яких проводиться коригування.

При проведенні коригувань Розрахунку з типом «Звітний» до закінчення строку його подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий» (п. 4 розд. V Порядку).

Розрахунок з типом «Уточнюючий» подається після закінчення строку подання розрахунку з типом «Звітний» та/або «Звітний новий». «Уточнюючий» Розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди (п. 6 розд. V Порядку).

Порядок заповнення «Звітного нового» та «Уточнюючого» Розрахунків при коригуванні сум ПДФО, військового збору є однаковим. Розрахунки «Звітний новий» та «Уточнюючий» подаються на підставі інформації з раніше поданих Розрахунків і містять інформацію лише за рядками з реквізитами або сумами нарахованого ПДФО, військового збору, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються податківцями до платника (п. 7 розд. V Порядку).

Для проведення коригувань платнику податків необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом «Звітний новий» або «Уточнюючий», який має містити обов'язкові реквізити, визначені в рядках 01 - 05 та у рядку 031 для платників ЄСВ, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, що визначені в рядку 06 цього Розрахунку.

При цьому, зауважили у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються (п. 9 розд. V Порядку).

Переконайтеся в перевагах LIGA360, замовивши персональну презентацію.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини