Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінили перелік легковиків, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2025 році

14 жовтня 2025, 09:25
1286
0
Автор:
Реклама

Управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що у вересні місяці 2025 року на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України оновлено перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2025 році (1362 моделей легкових автомобілів).

Моделі легкових автомобілів, які найбільше придбали фізичні особи на Львівщині та підлягають оподаткуванню згідно оновленого переліку це:

Аudi Q8, Аudi SQ8, Volvo XC90, Mercedes-Benz V300d, Porsche Taycan 4S, Porsche Taycan Turbo, Tesla S, Tesla Х, та інші.

При цьому, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України періодично переглядає перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Тому власникам дорогих автомобілів необхідно час від часу переглядати цей перелік на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також слідкувати за нарахуванням транспортного податку в особистому електронному кабінеті, наголошують податківці.

Спробуйте LIGA360 в роботі вже сьогодні та відкрийте нові можливості для вашого бізнесу.

Читайте також:

    Залиште коментар
    Увійдіть щоб залишити коментар
    УВІЙТИ
    Підпишіться на розсилку
    Головні новини і аналітика для вас по буднях
    Схожі новини