Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

КЕП анульовано через смерть керівника: чи покарають платника за нереєстрацію податкової накладної

Реклама

Платник ПДВ зобов'язаний скласти та зареєструвати податкову накладну в ЄРПН у встановлений строк із використанням кваліфікованого електронного підпису згідно з п. 201.1 ПКУ. За порушення строків реєстрації передбачена відповідальність у ст. 1201 ПКУ.

Якщо накладна чи розрахунок коригування не зареєстровані вчасно, це є підставою для застосування штрафних санкцій. Крім того, розбіжності між даними декларації та ЄРПН можуть стати причиною позапланової перевірки. У разі виявлення операцій без реєстрації накладних чи розрахунків коригування контролюючий орган має право накласти штрафи, визначені ПКУ.

Податківці Головного управління ДПС у Закарпатській області роз'яснили, що тимчасова відсутність підпису керівника у зв'язку з його смертю не зупиняє дію норм ПКУ щодо фінансової відповідальності за порушення граничних строків реєстрації документів

Вичерпні роз'яснення щодо оскарження штрафів та актуальні коментарі юристів щодо процедури зміни підписантів доступні у системі LIGA360.

Читайте також:

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини