Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

За період відрядження виплачується вища з среднедневной і денний зарплат

22 травня 2012, 10:26
350
0
Реклама

Минсоцполитики відмітило, що період знаходження працівника у відрядженні є його робочим часом і за нього повинна виплачуватися зарплата в розмірі не нижче за середню.

У разі напряму працівника у відрядження необхідно порівняти суми його среднедневной і денний зарплат і за час відрядження виплатити ту, яка вище.

До денної зарплати включаються усі елементи, отримані працівником згідно з умовами трудового, колективного договору в місяці його напряму у відрядження : оклад, доплати, надбавки, премії, індексація і т. п.

Среднедневная зарплата визначається згідно з Порядком числення середньої зарплати № 100.

Згідно з цим Порядком при численні середньої зарплати за два місяці включаються: основна зарплата, доплати і надбавки, премії постійного характеру, індексації і т. п.

При численні середньої зарплати в усіх випадках її збереження (у тому числі і за час відрядження) не враховуються, зокрема, виплати за час, впродовж якого зберігається середній заробіток працівника (за час виконання державних і громадських обов'язків, щорічного і додаткового відпусток, відрядження і т. д.) і посібник з тимчасової непрацездатності (лист від 05.03.2012 р. № 204/13/184-12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини