Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Для працівників небюджетних підприємств добові не зменшуються на вартість живлення в готелі

28 травня 2012, 11:10
304
0
Реклама

ГНСУ відмітила, що згідно Інструкції про службові відрядження витрати на харчування, вартість якого включена в рахунки на оплату вартості проживання в готелях (мотелях), інших житлах або в проїзні документи, оплачуються працівником, що відряджається, за рахунок добових витрат.

При цьому Інструкція являється обов'язковій для органів державній владі, підприємств, установ і організацій, які повністю або частково містяться (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів. Інші підприємства і організації цей документ можуть використовувати як допоміжного (довідкового).

Таким чином, для підприємств небюджетної сфери добові, які включаються у витрати, не зменшуються на вартість живлення, включену в рахунок на проживання.

Що стосується витрат працівника підприємства на проживання у відрядженні, то такі витрати можуть бути враховані у складі витрат при визначенні об'єкту оподаткування у розмірі вартості одного місця в готельному номері за кожну добу такого проживання (лист від 31.03.2012 р. № 5742/6/15-1415).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини