Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Збігає термін представлення финотчетности держреєстраторові

30 травня 2012, 16:53
177
0
Реклама

Нагадуємо, що згідно п. 3 ст. 14 Закону про бухоблік підприємства (окрім бюджетних установ) зобов'язані подавати (направляти рекомендованим листом) державному реєстраторові по місцезнаходженню реєстраційної справи не пізніше чим до 1 червня року, що йде за звітним періодом, фінансову звітність про господарську діяльність у складі балансу і звіту про річні фінансові результати.

Таке формулювання терміну утрудняє однозначне визначення його останнього дня, тому краще встигнути не пізніше за 31 травня.

Оскільки датою представлення фінансової звітності у разі відправлення її поштою вважається дата отримання, вказана на штемпелі підприємства зв'язку, не рекомендуємо використовувати цей спосіб в останні дні терміну.

Також відмітимо, що, на думку Мінфіну (лист від 06.03.2012 р. № 31-08410-07-29/5792)від підприємств, які в обов'язковому або добровільному порядку складають финотчетность за міжнародними стандартами, не потрібно складання финотчетности за національними стандартами. Отже, такі підприємства подають держреєстраторам финотчетность, складену за міжнародними стандартами.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини