Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Працівники служби кейтерингу підлягають обов'язковим профілактичним медоглядам

12 червня 2012, 15:40
144
0
Реклама

КМУ постановою від 28.05.2012 р. № 511 вніс зміни в перелік професій, виробництв і організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам.

Відповідно до постанови працівники, що здійснюють кейтеринг (окрім іноземних працівників, які здійснюють кейтеринг в процесі обслуговування населення під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року по футболу, за наявності у них медичного документу, що підтверджує можливість роботи у сфері громадського харчування), і працівники цехів бортового живлення на авіатранспорті підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам.

Нагадаємо, що Порядок проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів і видачі особистих медичних книг затверджений постановою КМУ від 23.05.2001 р. № 559.

Відповідно до цього Порядку проводяться обов'язкові попередні (до прийняття на роботу) і періодичні профілактичні медичні огляди працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може привести до поширення інфекційних хвороб, а також видача їм особистих медичних книг.

Обов'язкові медичні огляди проводяться за рахунок працедавців (підприємства, установи, організації або фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності, найнятих робітників, що використовують працю).

Громадяни, які займаються індивідуальною діяльністю, проходять медичний огляд і отримують особисту медичну книгу за власні засоби.

Терміни проведення обов'язкових медичних оглядів встановлюються МОЗ України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини