Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Встановлені нові граничні рівні рентабельності і торгові надбавки для продтоварів в м. Києві

12 червня 2012, 15:45
177
0
Реклама

31.05.2012 р. під № 39/956 Головне управління юстиції в м. Києві зареєструвало розпорядження виконавчого органу Київради (Київській міській держадміністрації) "Про регулювання цін на продовольчі товари" від 08.05.2012 р. № 741яким для усіх суб'єктів господарювання встановлені:

1. Граничні рівні рентабельності виробництва :

• муки пшеничної вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирання - 8 %;

• хліби вагою більш ніж 500 г з борошна пшеничної вищого, першого і другого сорту і їх суміші, борошна житньої і суміші борошна пшеничної і житньої простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліба і хлібобулочних виробів для діабетиків - 12 %.

2. Граничні рівні рентабельності упаковки (фасовки) продовольчих товарів, відносно яких введено держрегулювання цін, без урахування вартості сировини не вище чим 10 %.

3. Граничні торгові (постачальницько-збутові) надбавки без урахування витрат на їх транспортування в міжміському повідомленні до гуртової ціни виробника (митній вартості) :

• на м'ясо птиці (тушки), молоко коров'яче питне (пастеризоване, фасоване в плівку), маслю соняшникове, яйця курячі - 10 %;

• на борошно, цукор білий кристалічний - 12 %;

• на яловичину, свинину, хліб - 15 %.

• на ковбасні вироби варені, масло вершкове, сметану, сир кисломолочний і твердий - 10 %;

• на крупи (окрім виробів швидкого приготування), макаронні вироби (окрім виробів швидкого приготування і виробів з начинкою) - 12 %.

У разі потреби офіційні роз'яснення про застосування регульованих цін уявляє Управління цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

Про регульовані ціни в роздрібній торгівлі см в однойменній статтіпро те, що вважається порушенням дисципліни цін, - в статті "Порушення порядку ціноутворення : злочин і покарання".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини