Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Профспілки не подають звіт про пільги відносно прибутків, звільнених від оподаткування

15 червня 2012, 10:37
189
0
Реклама

ГНСУ вважає, що профспілки, їх об'єднання і організації, а також організації працедавців і їх об'єднання, які у відповідному порядку зареєстровані неприбутковими організаціями, мають право не подавати Звіт про суми податкових пільг, використаних згідно п. 157.9 НКУ.

Згідно з цим пунктом від оподаткування звільняються прибутки неприбуткових організацій, отримані у вигляді вступних, членських і цільових внесків, відрахувань засобів підприємств, установ і організацій на культмасову, фізкультурну і оздоровчу роботу, безповоротною финпомощи або добровільних пожертвувань і пасивних прибутків, а також вартість майна і послуг, отриманих первинною профспілковою організацією від працедавця згідно з положеннями колективного договору (угоди), з метою забезпечення умов своєї діяльності.

При цьому такі неприбуткові організації, які отримують прибутки з інших джерел, зобов'язані нарахувати податок на прибуток на загальних підставах в частині II Податкового звіту про використання засобів неприбуткових установ і організацій, затвердженої наказом ДПАУ від 31.01.2011 р. № 56 (лист від 17.05.2012 р. № 8432/6/15-1216).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини